KONTAKTY

RodMax s.r.o.
Neni výdajné miesto
94501 Komárno
tel: +421 949 650 485
nuro@nuro.sk
www.nuro.sk
Len e-shop. Dropshipping

O nás - Kontakt
Kontakt

www.nuro.sk - moje internetové obchodné centrum

Všetko pre Váš dom, záhradu, voľný čas, ale aj Vaše deti. To Vám náš internetový obchod nuro.sk je schopný ponúknuť. Sme špecialisti na vyššie uvedený sortiment, ktorý ponúkame v prvotriednej kvalite. Väčšinu ponúkaného tovaru máme skladom, sme preto schopní okamžitej expedície, vďaka ktorej môže byť tovar u Vás do 48 hodín.

V rámci nášho sortimentu dokážeme uspokojiť požiadavky vás, našich zákazníkov. Nech sú akékoľvek. Pre milovníkov zábavy a spoločného trávenia voľného času sme pripravili biliardové stoly, ale aj stolné futbaly určené dospelým a deťom. Nadšencom záhradkárčenia zase prídu vhod záhradné skleníky vrátane príslušenstva.

A kto využíva záhradu skôr ako miesto na odpočinok a grilovanie, ocení obľúbené párty stany, ale aj pohodlný záhradný nábytok. Všetko dopĺňa aj čisto sezónny sortiment zameriavajúci sa na konkrétne ročné obdobia alebo sviatky. Vianočné osvetlenie do interiéru aj exteriéru je ukážkovým príkladom. To všetko s istotou bohatého výberu a skvelých cien. Neváhajte a nakúpte u nás!

 • široký sortiment na jednom mieste
  ...v súčasnej dobe u nás zakúpite potrebné aj dekoračné predmety pre dom a záhradu, na svoje si u nás prídu aj rodiny s deťmi, pre ktoré máme široký výber hračiek. V kategórii šport sú potreby a náradie takmer pre všetky druhy športov a v kategórii voľný čas nájdete vybrané produkty, s ktorými si užijete kopec zábavy. Stále hľadáme nových dodávateľov, aby sme tento sortiment ešte rozšírili.

Vlastník a držiteľ domény stránky www.nuro.sk 

Je spoločnosť:

RodMax s.r.o.
železničná 677/1 94501 Komárno
tel: +421 949 650 485
nuro@nuro.sk
www.nuro.sk
E-shop.dropshippingová stránka

Adresa RodMax s.r.o. nuro.sk je iba korešpondenčná funguje iba ako e-shop, neslúži na vyzdvihnutie tovaru osobne!!!

 • (Sprostredkovateľ predaja tovaru firmy Kokiska s.r.o.s formou dropshipping-u je firma RodMax s.r.o. ičo: 51 717 808 len Sprostredkovateľ)

Dodanie tovaru:

 • obchodnej spoločnosti
 • Kokiska s.r.o.
 • zastúpenej konateľom Marta Kloudová
 • so sídlom Stráň 3, 360 01 Sadov, Česká republika
 • identifikačné číslo: 02509016
 • zapísanej v Obchodnom registri Krajského súdu v Plzni, vložka číslo 29359/C
 • pre predaj tovaru prostredníctvom on-line obchodu umiestneného na internetovej adrese kokiskashop.sk.

NGJmYTg2